Контакт Нашиот тим е во очекување на вашите прашања.

درباره ما
پشتیبانی تلفنی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی شماست.
آدرس ایمیل: [email protected]
خیابان شهید محمود اهینه امینه(119) ، خیابان شهید نادیه خاوری(166 غربی) پلاک 91 طبقه اول
تلفن پشتيباني:09120311766-----02177568585
قوانین عمومی

کلیه اصول و قوانین وب سایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.

Ве молиме верифицирајте ја спам контролата во полето кое е предвидено.